Staňte se naším kolegou

Připojte se k naší rozsáhlé  síti realitních profesionálů,
kteří vám pomohou uspět v jednom z nejziskovějších odvětví.

Přivedeme vás až na vrchol

Být součástí RE/MAX rodiny vám dá větší podporu, než si dokážete představit. Přes širokou škálu snadno použitelných nástrojů a zdrojů  až po skvělé vzdělávací programy, které pokrývají všechny aspekty práce s nemovitostí  a pravidelná celo – RE/MAXová setkání, budeme dělat vše pro to, abychom vám při výletu balónem ukázali, že RE/MAX je nade všemi.

Leťte s námi!

Šest výhod RE/MAX  pro váš úspěch

SILNÁ ZNAČKA

Důvěřujte značce
Nasměruje  vás k úspěchu

KOMPLEXNÍ PODPORA

Komplexní podpora
Máme nástroje abychom vás dostali na vrchol

SKVĚLÝ TRÉNING

Vedeme naše hráče,
aby vstřelili co nejvíce gólů

FIREMNÍ ZNALOSTI

Sdílení osvědčených postupů
pro váš nejlepší výkon

POKROK A INOVACE

Spojme síly, aby byl váš bazén větší

JEDNA VELKÁ RODINA

Jsme velká rodina,
která vás postaví na pole position

SILNÁ ZNAČKA

Důvěřujte značce
Nasměruje vás k úspěchu

S historií více než 40 let, s více než 100 000 aktivními spolupracovníky ve 100 zemích světa, RE/MAX je # 1 mezi realitními značkami po celém světě. Na tento úspěch jsme nesmírně hrdí. Ale na jednu věc jsme ještě pyšnější: Na důvěru lidí po celém světě v naši firmu. Důvěryhodnost, která pohání všechny lidi, kteří s RE/MAXem spolupracují. Přidejte se k nám a uvidíte, jak tato důvěra v naši značku bude hnát vítr do plachet i vám.

KOMPLEXNÍ PODPORA

Máme nástroje
abychom vás dostali na vrchol

Většina makléřů očekává dva aspekty spolupráce: samostatnost a svobodu pro své vlastní podnikání a zároveň podporu důvěryhodného a ověřeného systému. To je důvod, proč jsme vybavili naše pobočky výkonnými nástroji, které vám umožní jít svou vlastní cestou a dělat svou práci přesně tak, jak chcete. Veškerá práce tak bude efektivní, a vy můžete věnovat více času tomu, co umíte nejlépe: vést vaši firmu k úspěchu.

FIREMNÍ ZNALOSTI

Sdílení osvědčených postupů
pro váš nejlepší výkon

Jak vám to zní: Využiju znalostí a zkušeností jiných lidí pro své podnikání? Sdílení znalostí je důležitou součástí naší kultury a věříme, že sdílení zkušeností a výměna nápadů je jedním z nejcennějších klíčů k našemu úspěchu. To je důvod, proč povzbuzujeme naše členy, aby spolupracovali a sdílet své příběhy – takže ostatní mohou těžit z konsolidované znalosti celé sítě.

POKROK A INOVACE

Spojme síly
aby byl váš bazén větší

RE/MAX byl vždy v čele pokroku, i dnes přináší nejnovější trendy v prodeji nemovitostí a mění způsob, jakým s nemovitostmi v Česku prodávají – Spolupracující makléři. Již dnes je standardem v Severní Americe jednoduchá myšlenka: Dva makléři spojí své síly. Jeden zastupuje kupujícího, zatímco druhý prodávajícího, a pak také jednají v nejlepším zájmu svých klientů. Výsledkem je více potenciálních kupců, více zalistovaných nemovitostí, rychlejší transakce a šťastnější klienti.

Ponořte se do budoucnosti!

JEDNA RODINA

Jsme velká rodina,
která vás postaví na pole position

Když se ptáme našich kolegů, co je nejvíce baví na RE/MAX, odpověď často zní: komunita. Opravdu, zvláštní druh týmového ducha v oblasti realit jen těžko najdete. Všude tam, kde se naši lidé setkávají, to působí spíše jako velká rodinná sešlost, než firemní setkání. A stejně tak jako rodina se navzájem podporuje i my podporujeme své členy navzájem být stále úspěšnější – práci je tak mnohem větší zábava!

SKVĚLÝ TRÉNING

Vedeme naše hráče,
aby vstřelili co nejvíce gólů

Stejně tak jako sportovní profesionálové jste i vy schopni dosáhnout na své osobní rekordy – se správným vedením. To je důvod, proč RE/MAX nabízí odborné kurzy zaměřené na zlepšení podnikání. Bez ohledu na to, zda jste nováček v podnikání s nemovitostmi, agent snažící se optimalizovat svou práci den po dni, nebo velmi zkušený profesionál, který potřebuje nakopnout svůj růst: V RE/MAX vám poskytneme celou škálu dovedností, abyste ze sebe vydali to nejlepší.

Připravit – pozor – teď
Jsme připravení ke startu. Co Ty?

VSTOUPIT NA PALUBU

SLOVO ŘEDITELE KANCELÁŘE

Jasná pravidla, spolehlivost, spolupráce, sdílení myšlenek, rozvoj, konzistence – to je jen několik málo myšlenek, které vystihují, jakým způsobem rozvíjím naši společnost. Když jsem před několika lety zvažoval vstup do RE/MAXu byly to právě tyto myšlenky, které mi byly velmi blízké. Dnes s odstupem času musím říci, že jsem ze svých zásad nemusel slevit. RE/MAX mi umožnil vybudovat stabilní firmu, která poskytuje zázemí svým obchodním partnerů.

Mám vždy radost, pokud se nám podaří, za pomoci spolupráce a ochoty nás všech v RE/MAXu, vychovat nového realitního makléře. Velice si cením tvrdé práce makléřů, jejich zodpovědnosti za výsledek naší práce. Tím výsledkem je spokojený klient, který nám poděkuje, nešetří při tom chválou a doporučí nás svým přátelům. Pro tyto pocity svou práci miluji.

Před devíti lety jsem přivedl RE/MAX na jih Moravy a v Hodoníně jsem otevřel první pobočku RE/MAXu. Postupně jsme své působení rozšířili do Břeclavi a přiblížili jsme se také k Brnu kontaktním místem ve Slavkově u Brna.

Našim nejbližším cílem je rozvoj pobočkové sítě do dalších měst jako je Kyjov, Hustopeče a Mikulov. Důležitým aspektem rozvoje firmy jsou však naši realitní makléři, kterým poskytujeme prvotřídní servis podloženy více než 40 lety zkušeností.

Většina lidí se mě ptá na podnikání v realitách a chtějí vědět, co to obnáší. Vždy jim říkám: „Pojďte si to vyzkoušet“. Jednoduše lze říci, že v RE/MAXu jsme připraveni na všechny uchazeče. Můžete být realitní profesionál, který chce získat pro svou práci funkční a konzistentní systém podpory pro vaši práci. Můžete být naprostým začátečníkem a reality vás lákají. Možná nevíte proč, možná si chcete sáhnou po svém vlastním úspěchu. Možná se chcete realizovat a dokázat sami sobě, že na to máte. Možná pracujete v korporátu a už konečně chcete být svým vlastním pánem.

Zavolejte mi a já vám vše objasním.

Tomáš Frýdek
majitel realitní kanceláře a makléř

telefon: +420 607 449 860
e-mail: tomas@frydek.cz

VSTOUPIT NA PALUBU
Tomáš Frýdek
RE MAX Delta

Staňte se profesionálním makléřem!

Pošlete nám Váš životopis, nebo nás kontaktujte.
Povolené typy souborů jsou: MS Word, Adobe PDF, JPG. Maximání velikost souboru je 1,5 M.
RE MAX Delta

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti (zákon č. 480/2004 Sb., v platném znění) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou obchodním sdělením ve smyslu tohoto zákona…

Vyobrazení, články, inzeráty a jiné informace zveřejněné na těchto webových stránkách mohou být kopírovány pouze pro osobní potřebu návštěvníka stránek a nesmí být dále uveřejňovány…

Osobní údaje poskytnuté návštěvníky webových stránek společnosti RE/MAX budou zpracovávány jako osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů…