Zvažujete prodej nemovitosti
a chcete znát její tržní cenu?

Získejte ZDARMA odhad nemovitosti

Stáhněte si poukaz na ocenění nemovitosti zdarma

Upozornění: Odhad nemovitosti vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad nemovitosti je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy jsme schopni přesněji posoudit klady, zápory a její potenciál na trhu. I tak vám však náš odhad nemovitosti poskytne kvalitní informace pro další rozhodování.

Jaká je cena odhadu nemovitosti?

Odhady nemovitostí děláme pro majitele nemovitostí zcela zdarma. Pro dědická řízení a rozvodová řízení jsou odhady zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, budeme vám cenu kompenzovat.

Co se stane po odeslání online poptávky?

Náš odhadce vás kontaktuje do 24 hodin od vyplnění online poptávky. V některých případech je stanovení tržní ceny nemovitosti možné již na základě odeslané poptávky. V jiných případech potřebujeme doplňující informace a budeme vás neprodleně kontaktovat. Pokud to bude třeba, domluvíme osobní setkání a přijedeme se na nemovitost podívat.

Chcete kontaktovat odhadce nemovitosti ve vašem regionu?

Plánujete po vypracování odhadu nemovitosti prodej rodinného domubytupozemku či jiné nemovitosti a chtěli byste vědět, kdo se o vás postará? Podívejte se na informace o realitních makléřích, kteří odhady dělají a případně je kontaktujte přímo. Odhadci dokážou ocenit nemovitost s ohledem na lokalitu i další klíčové skutečnosti. Realitní kancelář RE/MAX Delta má své pobočky v Břeclavi, Hodoníně, Kyjově a Slavkově u Brna, avšak prodává nemovitosti po celém Jihomoravském kraji a ve Zlínském kraji. Makléři z daných lokalit velmi dobře znají místní podmínky a i proto dokážou vaši nemovitost výhodně prodat. Znají také místní úřady, finanční instituce jako jsou banky, advokáty a jsou schopni pomoci i ve složitých realitních případech. Kontaktujte naše makléře a nechte si vypracovat odhad ceny nemovitosti!