Odhad nemovitostí od nejzkušenějších makléřů na Moravě

Zdarma a rychle

Prodáváte nebo chcete jen tak ze zvědavosti znát cenu vašeho domova? Naši realitní makléři připraví odhad nejlepší tržní ceny, kterou za něj můžete získat. Ať bydlíte v Hodoníně či Krnově, služba je vyjma dědických a úředních účelů pro všechny majitele nemovitostí kompletně zdarma. Celý odhad navíc dostanete už do 24 hodin. Vám přitom zabere jen pár minut. Za ně můžete při prodeji vydělat až stovky tisíc korun.

Jak probíhá odhad správné tržní ceny

Vycházíme z informací, které zadáte do formuláře. Po odeslání vám zavoláme a potvrdíme, že jsme jej přijali. Dále přidáme cenové mapy, vlastní makléřskou síť, informace z katastru nemovitostí či inzercí. Kdybychom potřebovali doplňující informace, zeptáme se. Vypracované výsledky vám sdělíme po telefonu a poté zašleme na e-mail. Získáte tak přehled, za kolik můžete nemovitost nejlépe prodat.

Vydělejte bezplatným odhadem nemovitosti

1.  Vyplnění formuláře
2.  Doplnění informací
3.  Zpracování odhadu
4.  Předání
0
připravených odhadů
0let
zkušeností s realitami
0%
úspěšnost prodeje za odhadnutou cenu

Vyplňte formulář a zjistěte nejlepší cenu nemovitosti

Formulář je krátký a zcela nezávazný. Bez podpisů, schůzek, závazků. Čím lépe v něm nemovitost popíšete, tím přesnější tržní cenu dostanete. Při prodeji tak ušetříte čas a vyděláte více peněz. Pro přehled – k odhadu nemovitosti přidáme i analýzu prodaných realit a cen v okolí.

Informace o nemovitosti

Upozornění: Náš odhad tržní ceny vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Ale i tak vám náš odhad ceny nemovitosti poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování.