Prodej restaurace, 1140 m2, Jeseník

Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej restaurace, 1140 m2, Jeseník G

Prodej zavedené restaurace s barem, letní i zimní zahradou, Blues Clubem a nebytov. prostory.

RE/MAX Vám exklusivně nabízí zavedenou restauraci s letní i zimní zahradou, hudebním Blue-s klubem, hernou a dalšími kancelářskými prostory v 2.NP a apartmánem v 3.NP nemovitosti. Zavedená restaurace je velice oblíbená nejen díky nekuřácké, vyhřívané zimní zahradě s dětským koutkem, ale taky díky vynikající minutkové kuchyni.
Blues Club je situován v 2.NP restaurace a je rozdělen do dvou částí. V té vrchní jsou k dispozici šipky, kulečník, stolní fotbálek, v hlavní spodní části se nachází pódium, které slouží k hudebním akcím a k promítání sportovních přenosů. Zbývající nebytové prostory v 2.NP nabízí další využití této nemovitosti (ubytování, kanceláře, poskytování služeb aj.).
Ve 3. NP je prostorný apartmán. K nemovitosti náleží dvě garáže a přilehlé parkoviště pro 15 aut (v ÚP pozemek k zastavění). Nyní celý objekt pronajat spolehlivému provozovateli, zajímavá investice s ohledem výnosnosti objektu (výnos 10,5% z pronájmu). Prodej včetně veškerého vybavení, interiéru a zařízení.

Okresní město Jeseník je stále více a více vyhledávané město, a to zejména jak svojí nespočetnými možnosti letní a zimní turistiky, svými vyhledávanými Priessnitzovými lázněmi, ale i velice klidným místem pro trvalé bydlení v čistém ovzduší. Jeseník poskytuje kompletní infrastrukturu obchodů, kultury, škol, restaurací, zdravotnictví, sportovního vyžití, dopravního spojení.Další podrobnosti (výnosnost, aktuální odhad, půdorysy podlaží) při osobní schůzce.
Číslo zakázky: 206-N00540
Město: Jeseník
Ulice: nám. Svobody
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 1140 m2
Plocha pozemku: 1669 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano (77 m2)
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod

Tuto nemovitost Vám představí

RE/MAX Delta
J.Palacha 121/8
690 02 Břeclav
Tel. do kanceláře:
asistentka: +420 607 449 863
e-mail: delta@re-max.cz

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

E-mail:

Telefon:

Dotaz: